Vážení rodiče,

bližší informace ohledně lyžařského pobytu, který se bude konat na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách.

Přivezte, prosím, děti ve středu 2.1.2019 mezi 17 a 17.30 hodinou, odjezd bude v neděli 6.1.2019 po obědě cca ve 13.30 hodin. Po dobu pobytu bude zajištěno lyžování, jídlo včetně svačiny i pitný režim, domluvenou máme besedu s horolezcem, po lyžování budeme hrát různé hry a soutěže. Přibalte, prosím, dětem nějakou odměnu, uvítáme i věcné ceny.

Po loňské zkušenosti jsme dojednali na chatě možnost servisu lyží (seřízení vázání, namazaní skluznic- 1 pár dětských lyží 80 Kč). Kdo nebude mít lyže ve vyhovujícím stavu (při příjezdu budeme lyže jednotlivě přebírat), v zájmu bezpečnosti bude muset servis nechat udělat.

Mobilní telefony a tablety nechte, prosím, doma. V případě potřeby je možné volat dospělým, telefonní čísla budou k dispozici při příjezdu.

Doporučuji děti připojistit.

V příloze je doporučený seznam věcí (věci mějte řádně označené, děti si je často nepoznají), bezinfekčnost+léky a souhlas s pořízením fotografií (GDPR). Vytištěné a podepsané předejte, prosím, při příjezdu.

Kontakt na další informace nebo dotazy: kralova.jitka@post.cz nebo Markéta Poláková ve družině.


 

Za pořádající rodiče Jitka Králová